Warsztaty „WDRAŻANIE MENTORINGU W ORGANIZACJACH”

 In Bez kategorii

Związek Pracodawców Innowacyni oraz Agencja Rozwoju Innowacji Spółka Akcyjna – ARI zapraszają na w ramach projektu „Mentor-Tutor Trener-kompleksowy program kształcenia osób dorosłych” w terminach:

21.05. w Lublinie,

23.05 w Warszawie,

28.05 w Poznaniu,

30.05 w Gdańsku.

Warsztaty poprowadzi Krystyna Błocka-Sowińska- mentor, konsultant, wykładowca akademicki, prelegentka. Doświadczony menedżer, od ponad 20 lat w branży B2B, a od 11 lat w branży szkoleniowej. Dyrektor sprzedaży w firmach szkoleniowo-doradczych.
Współzałożycielka i wiceprezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Mentorów, wiceprezes i dyrektor sprzedaży Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Współtwórca pierwszych studiów podyplomowych z mentoringu. Twórca Akademii Mentora, członek European Mentoring & Coaching Council. Współzałożycielka i mentorka w Klubie Kobiet Mówiących na Głos. Prowadzi indywidualne rozwojowe projekty mentoringowe dla wyższej kadry menedżerskiej.

Zapraszamy PRZEDSIĘBIORCÓW, PRACOWNIKÓW DZIAŁÓW HR, MENTORÓW i wszystkie osoby zainteresowane wdrożeniem systemu mentoringowegoo w swojej firmie lub organizacji do udziału w jednodniowych warsztatach na których przedstawimy plusy i minusy tej metody oraz narzędzia ułatwiające pracę Mentorów, dostępne na www.strona-rozwoju.pl
ZAPISY:
pod numerem 071 366 08 77 lub pod mailem: mtt@aridotacje.pl, proszę wypełnić formularz i odeślij:

https://drive.google.com/…/1zB8_uZFG5UIEZOtCA27NNPdTFdqViX-m

Recent Posts
Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search