W dniach 16-17 lipca zapraszamy na ostatnie już warsztaty w ramach projektu Mentor-Tutor-Trener- kompleksowy program kształcenia osób dorosłych

 In Edukacja, Projekty unijne

Zapraszamy serdecznie na warsztaty skierowane do przedsiębiorstw, chcących wdrożyć system mentoringowy w swojej organizacji jak i instytucje szkoleniowe, które chcą poznać nowe narzędzia do projektowania i realizacji szkoleń.

Szczegóły warsztatów:

W dniu 16 lipca (poniedziałek) zapraszamy do JASIONKI (woj. podkarpackie) do G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego na godz. 09:30. w tym dniu odbędą się dwa odrębne spotkania warsztatowe. Jedno przeznaczone dla Instytucji szkoleniowych, drugie dla przedsiębiorstw z zakresu wdrażania mentoringu w organizacjach. Szczegóły obu spotkań znajdują się w załączonych zaproszeniach.

zaproszenie-na-warsztaty-mentoring-w-organizacjach-jasionka_16_07

zaproszenie-na-warsztaty-narzedzia-dla-instytucji-szkoleniowych_jasionka_16_07

W dniu 17 lipca (wtorek) zapraszamy do TARNOWA (woj. małopolskie) do Szkoły Coachingu Lilianny Kupaj ul. Ks. J. Popiełuszki 32; 33-113 Zbylitowska Góra na godz. 09:30 na warsztaty: WDRAŻANIE MENTORINGU W ORGANIZACJACH. Szczegóły w załączeniu

zaproszenie-na-warsztaty-mentoring-w-organizacjach-tarnow_17_07

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY.

Projekt Mentor-Tutor-Trener – kompleksowy program kształcenia osób dorosłych jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chętnych, prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych.

formularz-zgloszeniowy-warsztaty_mentorin_jasionka_16_07

formularz-zgloszeniowy-warsztaty_mentoring_tarnow_17_07

formularz-zgloszeniowy-warsztaty_instytucje-szkoleniowe_jasionka_16_07

 

Recent Posts
Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search