Agencja Rozwoju Innowacji Spółka Akcyjna w partnerstwie z Best Capital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wspieranie bułgarskich, rumuńskich i ukraińskich przedsiębiorców w zakresie pozyskiwania funduszy na rozwój innowacji jako istotny element strategii rozwoju Agencji Rozwoju Innowacji S.A. na najbliższe 4 lata”

Celem projektu jest opracowanie długookresowej, kompleksowej strategii biznesowej w obszarze działań międzynarodowych, mającej na celu pełne wykorzystanie i maksymalizację doświadczenia Agencji Rozwoju Innowacji w celu zwiększenia przychodów i uzyskania długoterminowej przewagi konkurencyjnej, poprzez rozwój sprzedaży usług doradczych związanych z pozyskiwaniem funduszy pomocowych w krajach UE: Bułgarii i Rumunii oraz spoza UE: Ukrainy.

W wyniku realizacji projektu oraz wdrożenia jego rezultatów (zapisów opracowanej Strategii) nastąpi zwiększenie eksportu usług do łącznie 3 krajów europejskich.

Wartość projektu: 49 968,75 zł

Dofinansowanie projektu z UE: 34 531,25 zł

Serwis Regionalnego Programu Województwa Dolnośląskiego: www.rpo.dolnyslask.pl

Mentor-Tutor-Trener - kompleksowy program kształcenia osób dorosłych
Mentor-Tutor-Trener - kompleksowy program kształcenia osób dorosłych
Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020
Mentor- Tutor - Trener - kompleksowy program kształcenia osób dorosłych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search