JUMAPOL

Po pierwsze jakość usług

Tradycja i fachowość

Firma Jumapol to marka obecna na rynku produkcji mebli ponad ćwierć wieku. Przedsiębiorstwo z każdym kolejnym okresem swojej działalności rozwijało zarówno zakres oraz jakość świadczonych usług, jak i zasięg ich sprzedaży. Ugruntowanie swojej pozycji u lokalnych odbiorców, doprowadziło do poszerzenia oferty na cały kraj, a w ramach zawartego porozumienia o współpracy sieciowej, uruchomienia eksportu na rynek francuski.

Słowa, które adekwatnie określają ofertę firmy Jumapol to: jakość i kompleksowość. Wytwarzane na zamówienie meble znajdują swoje zastosowanie w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu i charakterze, a ich montaż przeprowadzany jest przez wykwalifikowanych specjalistów z firmy. Produkowane systemy regałów i szuflad, stoły ekspedycyjne, meble domowego użytku czy specjalistyczne pulpity sterownicze, służą jako wyposażenie: aptek, sklepów, powierzchni biurowych, mieszkań czy nawet budynków elektrowni.

Fabryka mebli Jumapol

Dzisiejszy rynek wymaga dołożenia wszelkich starań, aby świadczone usługi były wykonywane rzetelnie i w jak najwyższej jakości. Jednocześnie z konkurencyjną ceną. My swoim działaniem powyższe warunki spełniamy.

Jerzy Jurkowski, Wspólnik

Dofinansowanie na rozwój fabryki
Producent mebli otrzymuje dofinansowanie z UniI

 

Życie po dotacji z UE

Systematyczny rozwój spółki, wzrost liczby zamówień, a przy tym wymogów co do ich parametrów jakościowych, zdeterminował potrzebę przeprowadzenia inwestycji polegającej na doposażeniu posiadanego parku maszynowego.

Stworzony we współpracy z Vejle Agencją Rozwoju Innowacji SA wniosek o dofinansowanie realizacji projektu, doprowadził do pozyskania przez firmę Jumapol środków unijnych przeznaczonych na zakup innowacyjnych urządzeń produkcyjnych. Zastosowanie fachowych maszyn, takich jak: okleiniarka prostoliniowa, centrum obróbcze CNC oraz odciągi wiórów i sprężarki, pozwoliło na usprawnienie dwóch bardzo istotnych części procesu technologicznego, czyli okleinowania wąskich płaszczyzn oraz wykonania otworów montażowych.

Włączenie do produkcji nowych zasobów technicznych wpłynęło na ulepszenie jakości wykończenia wyrobów, poszerzenie oferty o dotąd nie wytwarzane elementy oraz skrócenie czasu ich wykonania, a tym samym dostawy do odbiorcy. Mówiąc w skrócie – w znacznym zakresie wzrosły nasze możliwości produkcyjne i konkurencyjność.

Jerzy Jurkowski, Wspólnik

Powyższe słowa znajdują swoje odzwierciedlenie w codziennej działalności firmy. W znacznej mierze dzięki uruchomieniu produkcji mebli przy użyciu nowych maszyn, jej obroty wzrosły o ok. 20%, a liczba wytwarzanych produktów kilkukrotnie. Poprawa wyników jest przede wszystkim efektem otrzymywania tzw. dużych zleceń, które dodatkowo mogą być aktualnie świadczone w pełni samodzielnie, bez udziału podwykonawców.

Powodzenie firmy Jumapol przekłada się również na prowadzoną politykę prozatrudnieniową. Dzięki realizacji projektu unijnego oraz następujących po nim potrzeb kadrowych, utworzono 6 nowych miejsc pracy.

Pełna oferta firmy Jumapol wraz z wizualizacją produkowanych mebli dostępna jest na stronie http://www.jumapol.pl.

Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search