ARI S.A. prowadzi działalność szkoleniową od początku swojej działalności. Projekty szkoleniowe skierowane są zarówno do firm, jak i jednostek samorządu terytorialnego w formule szkoleń otwartych i zamkniętych realizowanych wyłącznie dla pracowników jednej firmy. Wszystkie projekty szkoleniowe oparte są na dostarczaniu innowacyjnej wiedzy i rozwiązań dla kadry menedżerskiej i specjalistów w ramach systemu szkoleń krótko i długookresowych skoncentrowanych na praktycznym kształtowaniu umiejętności

SZKOLENIA OTWARTE
SZKOLENIA OTWARTE
Zapoznaj się z pełną ofertą naszych szkoleń
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
SZKOLENIA ZAMKNIĘTE
Zapoznaj się z pełną ofertą naszych szkoleń

asignacion de citas famisanar cafam por internet NASZYMI ATUTAMI SĄ:

  • mujer soltera aqp autorskie programy, charakteryzujące się bogatym zasobem nowoczesnej wiedzy, zorientowane na określone cele i odpowiadające im zadania, modernizowane i dostosowywane do potrzeb klientów.
  • http://thelab.es/?malinki=bicicletas-alcala-de-guadaira&b10=73 aktywne metody prowadzenia zajęć, które pobudzają aktywność uczestników, przez co ułatwiają one proces uczenia się, zdobywania wiedzy i umiejętności poprzez praktyczne ćwiczenia indywidualne i grupowe, analizę case study itp. Praca aktywnymi metodami pozwala na takie przygotowanie uczestnika, aby umiał on zastosować w praktyce zdobytą wiedzą i umiejętności.
  • http://hydrozagadka.waw.pl/?keramzit=u2-nowy-singiel-2021&6b2=7a doświadczona kadra trenerów – profesjonalnie przygotowana zarówno merytorycznie jak i dydaktycznie. Współpracujemy z trenerami, którzy posiadają duże doświadczenie dydaktyczne i w większości są praktykami życia gospodarczego.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych  szkoleniami otwartymi i zamkniętymi – w sprawie zgłoszenia na szkolenie, przedstawienia oferty szkoleń lub ustalenia terminów:
71 366 08 77
biuro@aridotacje.pl

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W SPRAWIE SZKOLEŃ
Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search