Audyt technologiczny to kompleksowe narzędzie oceny aktualnego potencjału technologicznego oraz wiedzy przedsiębiorstwa w zakresie możliwości adaptacyjnych nowych rozwiązań w procesach produkcji i usługach.
W praktyce audyt może być wykonywany pod kątem:
– oceny firmy pod kątem wdrażania nowych produktów i usług;
– rozwoju produktów, wdrażaniu nowych produktów i usług;
– rozwoju używanych i wdrażania nowych technologii.
Audyt technologiczny pozwala na zdiagnozowanie mocnych stron każdej organizacji, podniesienie poziomu innowacyjności oferowanych produktów i usług oraz stanowi dobre przygotowanie do starań o środki dotacyjne (krajowe i europejskie) na działalność innowacyjną przedsiębiorstwa.
Każdy z Uczestników szkolenia otrzyma pełną wiedzę na temat metod oceny rynkowej projektu innowacyjnego i potencjału technologicznego całego przedsiębiorstwa. Po ukończeniu szkolenia Uczestnicy zdobędą kwalifikacje w wykonaniu podstawowego audytu technologicznego oraz będą potrafili zbadać zapotrzebowanie rynkowe na oferowane produkty i usługi
Zdobyte przez Uczestników w wiedza i umiejętności w ramach szkolenia pozwolą na podniesienie kompetencji biznesowych w zakresie rozwoju innowacyjności przedsiębiorstwa oraz zdobycie kwalifikacji w przygotowaniu organizacji do transferu i wdrażaniu na rynek nowych technologii. Dzięki otrzymanym na szkoleniu technikom i narzędziom oceny potencjału organizacji przedsiębiorstwo będzie dysponować nowoczesnym systemem oceny zarówno poziomu rozwoju swoich produktów / usług, jak i oceny możliwości wdrażania zupełnie nowych rozwiązań.
1150 zł netto + 23% VAT
Podana cena obejmuje:
Cena nie obejmuje dojazdu uczestników na miejsce szkolenia oraz kosztów zakwaterowania.
(TAK)
06-07 października 2015 r.
Szkolenie obejmuje 14 godzin dydaktycznych i trwa 2 dni w godzinach od 900do 1600
Centrum Europrofes Sp. z o.o.
ul. Czerska 14 – Dolny Mokotów
00-732 Warszawa
Absolwent na wydziale Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Wrocławskim oraz szkolenia podyplomowego „Broker Technologii” w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wieloletni Specjalista ds. transferu technologii w Agencji Rozwoju Innowacji S.A. W latach 2010 – 2012 Konsultant ds. Wdrożeń, a od 2012 roku pełni funkcję Kierownika Dolnośląskiego Ośrodka Transferu Wiedzy i Technologii (DOTWiT).
Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć i szkoleń z zakresu przedsiębiorczości akademickiej, komercjalizacji wiedzy, przeprowadził w sumie ponad 300 godzin zajęć dydaktycznych i szkoleniowych, w tym z tematyki transferu technologii dla uczelni, instytucji otoczenia biznesu i instytucji publicznych. Prowadził i koordynował procesy komercjalizacji technologii na zlecenie kilku uczelni wyższych i kilkudziesięciu przedsiębiorstw w Polsce.
Posiada kompetencje w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej (między innymi w ramach Agencji Rozwoju Innowacji S.A. oraz Poznańskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości) oraz projektów badawczych finansowanych ze środków publicznych.
Wykonał ponad 100 audytów technologicznych w MŚP kilkadziesiąt analiz oceny technologii metodologią Quick Look / In Debth oraz przeprowadzał audyty praw własności intelektualnej. Autor kilkunastu analiz i publikacji z tematyki innowacyjności.