Katarzyna Trębacka

Doświadczona managerka z ogromną praktyką w prowadzeniu dużych projektów, m.in. dla Agory SA i TVP. Ma także na koncie kierowanie ogólnopolskim projektem NGO z budżetem 24 mln zł i 3500 zatrudnionych osób. Posiada również doświadczenie z obszaru „new bussines”, w tym z zagranicznymi partnerami. Szlify zawodowe zdobywałam w prestiżowych polskich i zagranicznych firmach. Ma gruntowne przygotowanie zarówno w dziedzinie biznesu, technologii, jak i produktu.

Jacek Kwaśniak

Jacek Kwaśniak w ciągu 25 lat pracy zawodowej zainicjował i zrealizował kilkanaście projektów innowacyjnych, związanych m.in. z branżą gastronomiczną, handlową, nieruchomości, informatyki, a także deweloperskiej i budowlanej. Obecnie pełni funkcję prezesa zarządu firmy Laboratorium Projektów Innowacyjnych Sp. z o.o.
Trener: Bartek Ślazyk, praktyk sprzedaży, z ponad 20-letnim doświadczeniem i spektakularnymi sukcesami w biznesie.

Bartek Ślazyk

Praktyk sprzedaży, rekordowa prowizja, ponad 300.000 zł miesięcznie, dniówka = ponad 20.000 zł, skutecznie zaproszonych ponad 5.500 osób na spotkania biznesowe. Podpisywał kontrakty (branża reklamowa) z takimi firmami jak: Coca-Cola, Pepsico, Unilever, Kraft Jacobs, Winiary i wieloma innymi. Pozyskał, w ciągu pół roku, większości wrocławskiego budowlanego rynku hurtowego, i kontraktu z jedną z czołowych firm budowlanych w Europie. Zdobywał rynki dla czołowej firmy z branży dodatków spożywczych, pomagając budować ją od zera. Twórca i koordynator krajowy czołowej organizacji kontaktów biznesowych w Polsce, Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP, gdzie wciąż skutecznie „sprzedaje” ideę kontaktów biznesowych. Jednocześnie, jako trener, szkoli wielu handlowców i właścicieli firm, osiągając wspaniałe wyniki wzrostu sprzedaży (przykłady poniżej), gdyż jest zwolennikiem konkretnych działań, nie teoretyzowania. Współpracuje z licznymi mediami. Wyróżnienie „Pozytywista Roku”, pod patronatem Min.Gospodarki oraz srebrnym medalem Kongregacji Przemysłowo-Handlowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej za wspieranie MŚP. Broker Roku 2017 Zielony Polska Waluta Lokalna.

Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search