Najbliższe szkolenie „Innowacyjność – od pomysłu do komercjalizacji” odbędzie się za:

  • 00days
  • 00hours
  • 00minutes
  • 00seconds

Szkolenie służy wszechstronnemu przygotowaniu uczestników do wykonywania

zawodu instalatora systemów fotowoltaicznych,

w szczególności do poszerzenia kompetencji osób zawodowo związanych z budownictwem.

Wskazujemy najnowsze trendy w budownictwie, przekazujemy wiedzę o wpływie konkretnych rozwiązań budowlanych na koszty zużycia prądu i ciepła budynku oraz na komfort przebywających w nich osób.

 

Określamy perspektywy rozwoju branży fotowoltaicznej, przedstawiamy przykłady zastosowania technologii w Polsce i w innych krajach.

 

Umożliwiamy zdobycie wiedzy o projektowaniu, montowaniu, eksploatacji i monitorowaniu systemu fotowoltaicznego, tak, by był on bezpieczny, efektywny i niezawodny.

 

Przekazujemy argumenty pomocne w rozmowie z potencjalnym nabywcą instalacji, służące dopasowaniu rozwiązania do potrzeb klienta. Rozwiązania odpowiednio zwymiarowanego i przemyślanego, stanowiącego element systemu gospodarowania energią w całym  budynku.

Opierając się o wiedzę praktyków i przykłady wykonanych instalacji, przekazujemy informacje o najczęściej pojawiających się błędach wykonawczych, o zagrożeniach dla bezpieczeństwa ludzi i dla trwałości instalacji.

 

Przedstawiamy istotne pytania zadawane przez  potencjalnych klientów, służymy wiedzą i radami na temat możliwości ubiegania się o dotację UE na zakup i montaż systemów pv.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search