http://teamvolleycazzago.com/?nikaragya=annunci-donna-cerca-uomo-a-vigonovo&155=e4 Strategia rozwoju gminy / powiatu 

 

conocer chicas boecillo Opis: Strategie rozwoju stanowią podstawowy i wiodący dokument programowy na obszarze gminy czy powiatu. Określa cele i harmonogram działań, odpowiada na zmieniające się wyzwania oraz wyznacza kierunki rozwoju. Stanowi także bazę wyjściową do przygotowywania innych sektorowych planistycznych dokumentów powiatu, w tym wieloletniej prognozy finansowej, programu ochrony środowiska, czy też miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Strategia rozwoju to długookresowy instrument podnoszenia lokalnej konkurencyjności, jakości i atrakcyjności.

http://it-robotics.it/?kolaboraciya=bakekaincontri-bentivoglio&972=82 Korzyści: Opracowanie bądź aktualizacja strategii rozwoju pozwala przede wszystkim na zastosowaniu mechanizmów nowoczesnego zarządzania w praktyce oraz dostosowanie głównych założeń i celów samorządu do aktualnych procesów i zjawisk o charakterze gospodarczym, demograficznym czy środowiskowym, które wymuszają zmiany w aktywności jednostek samorządowych oraz rzutują na sposób życia i rozwoju mieszkańców. Ponadto, strategie umożliwiają przemyślane zaplanowanie poszczególnych działań zgodnych z założeniami programowymi na poziomie wojewódzkim (regionalnym) i krajowym. Istotną determinantę stworzenia strategii rozwoju stanowią też zmodyfikowane zasady wspierania rozwoju regionalnego w ramach funduszy i działań strukturalnych Unii Europejskiej w latach 2014 – 2020, co powoduje konieczność dostosowania się samorządów na szczeblu wojewódzkim, powiatowym i gminnym do założeń nowych programów operacyjnych.

mujeres solteras en aldama chihuahua Wybrane realizacje: Strategia Rozwoju Powiatu Wrocławskiego do 2020 roku (2016 r.); Strategia zarządzania zmianą gospodarczą w powiecie świdnickim na lata 2011-2020 (2011 r.); Strategia Zarządzania Zmianą Gospodarczą w Powiecie Wałbrzyskim na lata 2011-2020 (2011 r.)

Masz więcej pytań odnośnie oferty i chcesz porozmawiać o nim z Naszym ekspertem?
Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search