Innowacyjność - od pomysłu do komercjalizacji
Masz pomysł na biznes? Chcesz wprowadzić innowacje w swojej firmie? Jeśli tak, pomożemy Ci przejść przez wszystkie etapy realizacji nowego projektu.
Marketing internetowy
Skuteczny marketing w mediach społecznościowych jest podstawą działań rozwijających nowe przedsięwzięcia, wspierających te już istniejące, budujących relacje z klientami i odbiorcami.
Efektywna obsługa klienta
Rekomendujemy serię powiązanych ze sobą szkoleń, dzięki którym komunikacja z klientem, bazująca na sprawdzonych i skutecznych metodach, przyniesie lepsze efekty.
Pakiet szkoleń - OZE
Szkolenie służy wszechstronnemu przygotowaniu uczestników do wykonywania zawodu instalatora systemów fotowoltaicznych, w szczególności do poszerzenia kompetencji osób zawodowo związanych z budownictwem.
Skuteczna sprzedaż
Na szkoleniu uczestnicy zdobywają umiejętności skutecznego umawiania spotkań oraz sprzedaży przy wykorzystaniu telefonu, mailingu i mediów społecznościowych.
Zarządzanie projektami
Szkolenie prezentuje podstawy najlepszych, sprawdzonych metod zarządzania projektami, ułatwiających prowadzenie projektu w kontrolowany sposób, zwiększających szanse na osiągnięcie sukcesu i założonego celu.
Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search