KAERTUR

Zielone Wzgórze – górska kraina

POCZĄTKI I ZMIANY

Spółka KAERTUR istnieje na rynku od 2009 r., a pod aktualną nazwą i po przebytych zmianach właścicielskich funkcjonuje od roku 2012. Od tego czasu prowadzi ona swoją działalność w profilu turystycznym oraz edukacyjno-szkoleniowym. Możliwość oferowania tego typu usług potwierdzają posiadane przez spółkę, wymagane obowiązującymi przepisami prawa, certyfikaty oraz zaświadczenia.

ROK 2012…

Przedsiębiorstwo zapewnia organizację wypoczynku dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych w nadmorskich miejscowościach: Pobierowie i Międzyzdrojach. Konkurencyjne ceny, atrakcyjna lokalizacja swoich ośrodków oraz rozbudowana oferta pobytowa – to wszystko wyróżnia KAERTUR na tle innych podmiotów oferujących wakacyjne destynacje nad polskim morzem. Jednocześnie spółka w ramach swojej działalności zapewnia szkolenia dla kierowników wycieczek oraz wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży.

Nasza oferta jest kompleksowa. Zapewniamy miejsce do wakacyjnego wypoczynku rodzin z dziećmi i młodzieży oraz szkolimy kadrę, która zadba o jego jakość i bezpieczny przebieg.

 Krzysztof Rychlewski, właściciel

…rok 2014

Taki kształt oferty obowiązywał do 2014 r. Dzięki zrealizowanemu w latach 2012-2014 projektowi unijnemu, została ona poszerzona o możliwość wyboru pobytu w pensjonacie Zielone Wzgórze. Uzyskane we współpracy z Agencją Rozwoju Innowacji SA dofinansowanie UE, pozwoliło na nabycie, wyremontowanie i wyposażenie obiektu, który stał się atrakcyjnym punktem na mapie górskiej turystyki. Wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Bolesławów to malownicza miejscowość, która znajduje się na trasie sieci szlaków pieszych i rowerowych, a sam pensjonat położony jest tuż przy wyciągu narciarskim.

Na odwiedzających pensjonat, czeka w pełni wyposażonych 13 pokoi, sala restauracyjno-dyskotekowa oraz mini SPA – sauny i jacuzzi. W ofercie znajdują się okolicznościowe pakiety pobytowe, które umożliwiają rezerwację miejsc z wyprzedzeniem i na korzystnych warunkach finansowych. Niewątpliwą zaletą obiektu jest jego usytuowanie bezpośrednio przy stoku narciarskim, co powoduje, że stanowi on idealną bazę noclegową dla wszystkich entuzjastów sportów zimowych.

Dotacja UE na pensjonat Zielone Wzgórze

Formuła wypoczynku nad morzem sprawdza się w okresie letnim. Chcieliśmy stworzyć możliwość aktywnego pobytu w górach, dostępną przez cały rok. Zielone Wzgórze jest odpowiedzią na nasze wewnętrzne potrzeby, jak również oczekiwania ze strony klientów.

Krzysztof Rychlewski, właściciel

Pensjonat Zielone Wzgórze działa od marca 2014 r. Od tego czasu przychód spółki wzrósł o ok. 460 tys. zł. Sukcesywnie przybywa również klientów. Do dziś w samym pensjonacie obsłużono 1084 osób indywidualnych i 9 nowych klientów instytucjonalnych (zamówienia grupowe).

Pełna oferta KAERTUR dostępna jest na stronie http://kaertur.pl/, a pensjonatu pod adresem zielonewzgorze.eu.

Pokój w ośrodku Zielone Wgórze
Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search