WARSZTATY Wdrażanie mentoringu w organizacjach- 18.06.2018 w Poznaniu

 In Edukacja, Projekty unijne

Agencja Rozwoju Innowacji wraz ze Związkiem Pracodawców Innowacyjni zaprasza 18.06.2018r. na godz. 09:30 do POZNANIA Biurowiec OMEGA ul. Dąbrowskiego 79 A – 11 piętro na warsztaty WDRAŻANIE MENTORINGU W ORGANIZACJACH, które poprowadzi Pani:

Krystyna Błocka-Sowińska – mentor, konsultant, wykładowca akademicki, prelegentka. Doświadczony menedżer, od ponad 20 lat w branży B2B, a od 11 lat w branży szkoleniowej. Dyrektor sprzedaży w firmach szkoleniowo-doradczych.

Współzałożycielka i wiceprezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Mentorów, wiceprezes i dyrektor sprzedaży Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Współtwórca pierwszych studiów podyplomowych z mentoringu. Twórca Akademii Mentora, członek European Mentoring & Coaching Council. Współzałożycielka i mentorka w Klubie Kobiet Mówiących na Głos. Prowadzi indywidualne rozwojowe projekty mentoringowe dla wyższej kadry menedżerskiej.

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY- PROJEKT DOFINANSOWANY JEST ZE ŚRODKÓW UE W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

Zobacz szczegóły:

zaproszenie-na-warsztaty-mentoring-w-organizacjach-poznan_18_06

formularz-zgloszeniowy-warsztaty-poznan_18_06

Recent Posts
Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search