W dniu 8 marca zapraszamy do Warszawy na przedostatnią debatę w ramach projektu „Mentor-Tutor-Trener- kompleksowy program kształcenia osób dorosłych”.

 In aktualne, Bez kategorii, Projekty unijne

W dniu 08.03.2018  o godz. 09:30 zapraszamy do WARSZAWY do Centrum konferencyjnego GOLDEN FLOOR PLAZA; Al. Jerozolimskie 123 A piętro 15 sala nr.3 na piątą debatę  na temat narzędzi zaprojektowanych przez ekspertów projektu „Mentor- Tutor-Trener- kompleksowy program kształcenia osób dorosłych”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

http://mademoisailes.com/?kleptoman=site-de-rencontre-gratuit-photos&967=5f Zapraszamy ekspertów, mentorów, trenerów, coachów, doradców zawodowych i inne osoby zainteresowane sprawami rozwoju zawodowego.

Podczas debat przedstawimy narzędzia pomocne w pracy trenerów, mentorów i doradców zawodowych, pokażemy nasze pomysły na motywację do samorozwoju. Podyskutujemy i wymienimy się doświadczeniami z ekspertami z GRONE-SCHULEN NIEDERSACHSEN na temat możliwości badania i rozwoju kompetencji zawodowych.

Diphu Zapraszamy na stronę www.strona-rozwoju.pl

Udział w debatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zapisywanie się na dołączonych formularzach zgłoszeniowych.

zaproszenie-na-debaty-warszawa

formularz-zgloszeniowy-debaty_warszawa

Recent Posts
Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search