Już 7 marca w Łodzi kolejna DEBATA na temat efektów testowania narzędzi w ramach projektu „Mentor-Tutor-Trener-kompleksowy program kształcenia osób dorosłych”

 In aktualne, Bez kategorii, Projekty unijne

W dniu 07.03.2018  o godz. 09:30 zapraszamy do ŁODZI do Centrum Konferencyjno-Bankietowego RUBIN przy ul. Lodowej 94 na czwartą debatę  na temat narzędzi zaprojektowanych przez ekspertów projektu „Mentor- Tutor-Trener- kompleksowy program kształcenia osób dorosłych”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

annunci incontri pinerolo Zapraszamy ekspertów, mentorów, trenerów, coachów, doradców zawodowych i inne osoby zainteresowane sprawami rozwoju zawodowego.

Podczas debat przedstawimy narzędzia pomocne w pracy trenerów, mentorów i doradców zawodowych, pokażemy nasze pomysły na motywację do samorozwoju. Podyskutujemy i wymienimy się doświadczeniami z ekspertami z GRONE-SCHULEN NIEDERSACHSEN na temat możliwości badania i rozwoju kompetencji zawodowych.

Luninyets Zapraszamy na stronę www.strona-rozwoju.pl

Udział w debatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zapisywanie się na dołączonych formularzach zgłoszeniowych.

zaproszenie-na-debaty-Lodz

formularz-zgloszeniowy-debaty_odz

Recent Posts
Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search