Zapraszamy do Wrocławia na ostatnią już debatę w ramach projektu Mentor-Tutor-Trener- kompleksowy program kształcenia osób dorosłych

 In Bez kategorii

W dniu 15.03.2018  o godz. 09:30 zapraszamy do Wrocławia do hotelu DIAMENT  przy ul. Muchoborskiej 10 na ostatnią już debatę  na temat narzędzi zaprojektowanych przez ekspertów projektu „Mentor- Tutor-Trener- kompleksowy program kształcenia osób dorosłych”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

clandestinely Zapraszamy ekspertów, mentorów, trenerów, coachów, doradców zawodowych i inne osoby zainteresowane sprawami rozwoju zawodowego.

Podczas debat przedstawimy narzędzia pomocne w pracy trenerów, mentorów i doradców zawodowych, pokażemy nasze pomysły na motywację do samorozwoju. Podyskutujemy i wymienimy się doświadczeniami z ekspertami z GRONE-SCHULEN NIEDERSACHSEN na temat możliwości badania i rozwoju kompetencji zawodowych.

http://elmuro.es/?pakamty=sexo-gay-casero&720=14 Zapraszamy na stronę www.strona-rozwoju.pl

Udział w debatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zapisywanie się na dołączonych formularzach zgłoszeniowych.

zaproszenie-na-debaty-wrocaw

formularz-zgloszeniowy-debaty_wrocaw

Recent Posts
Skontaktuj się z Nami!

Jeśli masz jakieś pytanie - nie zwlekaj! Napisz do Nas wiadomość, a my odpowiemy w ciągu trzech godzin.

Start typing and press Enter to search